gbfgbf Login Signup  
 
  This is an article / section of Goldentowns, a town construction, political and military simulator in wich virtual gold can be exchanged for real cash, at a fixed rate.  
 
views
13367
557 votes
başlangıç rehberi
written by 7 years ago by lethee from Turkey
Vote
 
 
Oyuna yeni başlayan arkadaşlar eğer yardima ihtiyac duyuyosan bu rehberi kaçirma, buradan ileride nasil gelişeceğine bakabilirsin
 

 

Oyuna yeni başlayan arkadaşlar eğer yardima ihtiyac duyuyosan bu rehberi kaçirma, buradan ileride nasil gelişeceğine bakabilirsin


Goldentown gerçek zamanli simülasyon oyununda asil amaç şehrimizi geliştirmek, ülkeyi yönetmek, savaşlara katilmak ve para kazanmaktir.

 

Yabanci kullanicilarin önerileri doğrultusunda ilk başlarda odaklanmamiz gerekenler yollar, evleri geliştirmek, odun fabrikasi, çiftlik, blacksmit, stone pit ve gold minedir.

 

Binalari geliştirmek için yollari geliştirmemiz şart, o yüzden yollarla başliyoruz. ya da neyi geliştirmek istiyorsaniz oradaki yolu geliştirin.

 

Evleri olabildiğince yükseltmeye çalişin. Evlerü yükselttikçe şehrin nüfusu articaktir ve bu sayede çalişan işci sayisidda articak ve daha fazla üretim yapabilceksiniz.

 

Marketten alim / satim yapabilmek için % 60 happinesinizin olmasi gerekmekte.

Evleri geliştirerek, marketin yanina evler kurarak happinesinizi arttirabilirsiniz.

 

Her iş bir miktar enerji gerektirir ve işi yaptiğinizda enerjidemn düşer. Enerji genelde her saat 1 artar. Eğer daha fazla enerjiye ihtiyaciniz varsa enerji simgesine tiklayip satin alabilirsiniz.

 

En önemli kurulmasi gerekenlerin başinda gold mine geliyor. Bu sayede bir miktar gold kazanabiliyorsunuz. Ayrica gold u gerçek paraya dönüştürüp, paypal hesabiniza yatirabiliyorsunuz.

 

ayrica üretime saatinin bittiği zamana göre oyuna girerseniz hemen tekrar üretime başlayabilir daha seri gelişebilirsiniz.

 

İnventoryden sahip oldugunuz ürünlere bakabilirsiniz. Meat\'i sifira düşürmemeye çalişin anladiğim kadariyla populasyon o sayede geçiniyor ve düşürülmemesi gerektiğini söylüyor yabanci kullanicilar.

 

Yeni kullanicilarin savaşa gitmesine gerek yok çünkü herhangi bi ordunuz olmadigindan hiç bişi yapmayacaksiniz. fakat kendini savunak isteyenler military buildings > defence tower\'a gelerek kendilerini savunabilirler.

 

lütfen vote yapmayi unutmayalim.

  
Shares e Bonds
wrote by ricfig ( Portugal ) 7 years ago
Production Upgrade Guide--For Beginners
wrote by ZeRRycH ( Philippines ) 7 years ago
Laro vs Negosyo
wrote by ZeRRycH ( Philippines ) 7 years ago
Things to do in this game!!
wrote by samuel ( Indonesia ) 7 years ago
Few ways to earn gold
wrote by Teo2000 ( Croatia ) 7 years ago
tutorial for newbie
wrote by gracesia ( Indonesia ) 7 years ago
Keep your game on balance for beginner
wrote by nextz77 ( Indonesia ) 7 years ago
Motivasi dan Alasan Bermain Golden Town.
wrote by devilbreak ( Indonesia ) 7 years ago
Why and how to play GOLDENTOWNS
wrote by Teo2000 ( Croatia ) 7 years ago
Tutorial
wrote by bibita ( Romania ) 7 years ago
 
We pay you to write. You can receive 0.1 gold for any aproved article written in english anf 0.05 gold for any article written in your native language. If you think you have something to say about goldentowns, writing an article is one of the easiest way to win extra gold. Before starting to write an article, please review our articles guide.